Hotel Vienna

Via Astolfo 5, 20131 Mediolan, Włochy

  • Do 3 osób
  • Do 13 m²
  • Sypialnie: 1

Hotel Vienna znajduje się 4,13 km od centrum. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Obiekt udostępnia klimatyzację oraz bezpłatne Wi-Fi.

Pokoje w obiekcie Hotel Vienna mają prywatną łazienkę i telewizor. To hotel w miejscowości Mediolan. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Wśród dostępnych pokoi największa powierzchnia wynosi 13 m². Największy pokój mieści maksymalnie trzy osoby i ma jedną sypialnię.

Lambrate leży 200 m od obiektu.

W pobliżu

  • Lambrate200 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~281 zł

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy

  • prywatna łazienka
  • telewizor z płaskim ekranem
  • biurko

1 osoba8 m²prywatna łazienka

Hotel Vienna - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • depozyt na bagaż
  • usługi faksu / ksero
  • skrytka depozytowa

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Zapraszamy dzieci od 1 lat.

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Klimatyzacja dostępna jest za dodatkową opłatą w wysokości 5 EUR za dobę.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 015146-ALB-00022
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Vienna”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 00:30 do 10:30.

Czy w obiekcie „Hotel Vienna” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Vienna”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Gdzie znajduje się Hotel Vienna?

Obiekt znajduje się w miejscowości Mediolan.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Hotel Vienna”?

Lambrate znajduje się 200 m od obiektu.

Hotel Vienna na mapie: Mediolan

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel Vienna

Średnia ocena z 1 387 opinii na Booking.com to 7,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Vienna. Dodaj swoją na sleephotelsmilan.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10